Pozycjonowanie stron


Podnoszenie pozycji strony


Pierwsza strona GoogleStrony internetowe
Strony internetowe
Pozycjonowanie stron ChorzówObecnie poszukując firm/usług nie przeglądamy książek telefonicznych lub robimy to bardzo sporadycznie. Dla przeważającej większości ludzi o wiele wygodniejszym i szybszym sposobem jest skorzystanie z przeglądarki internetowej ( głównie Google ).
Jednak użytkownik internetu sporadycznie zagląda na wyniki pokazujące się na drugiej stronie wyszukiwania a nie mówiąc już o dalszych wynikach. Dlatego tak ważne jest żeby strona była widoczna w czołówce wyszukiwania, najlepiej na pozycjach od 1-10, w innym wypadku potencjalny klient nie znajdzie naszej strony a co za tym idzie stworzenie strony nie przeniesie się na wzrost sprzedaży oraz promocji marki.

Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron internetowych polega na wzmacnianiu strony internetowej oraz podnoszeniu jej w rankingu google aż do osiągnięcia pozycji 1-10 pod wybraną frazą ( słowem kluczowym )
 
Jak wygląda rozliczenie za pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to jedna z nielicznych jak nie jedyna forma reklamy w której płaci się jedynie za wynik i ani złotówki wcześniej.
Opłata dotyczy pozycji 1-10, to oznacza że do czasu osiągnięcia zamierzonej pozycji nie pobierane są żadne opłaty. Po osiągnięciu pozycji 1-10 rozliczenie następuje w cyklu miesięcznym za dni w jakich fraza przebywa na zamierzonych pozycjach.
 
Przykład:

Koszt frazy Nieruchomości Sosnowiec zostaje ustalona na 150 zł miesięcznie, przez 12 dni znajduje się na pozycji 1-10. W tym wypadku kwota 150 zł jest dzielona przez 30 dni i należność wynosi 60 zł.
W ten sposób płacą Państwo tylko za efekt.
 
Ile kosztuje pozycjonowanie?

Koszt pozycjonowania jest związany z trudnością frazy na jaką ma być pozycjonowana strona, oraz z jakością strony tzn. z technologią w jakiej strona jest wykonana, jej optymalizacją oraz wartością merytoryczną zawartych na niej treści.

Ostatnio wykonane: serwis 4x4 | airtech.info.pl - sprężarki śrubowe | www.cabalarally.pl | opal-tynk - Tynki Kraków i Małopolska
stat4u